Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Next
da: Næste

en: user
da: bruger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Use count
da: Brug antal

en: View
da: Vis

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Hourly threshold
da: Kontakter pr. time

en: Click here
da: Klik her

en: Empty
da: Tom

en: Password reset
da: Nulstil adgangskode
