Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: user
eo: uzanto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: Question
eo: Demando

en: Hourly threshold
eo: Hora sojlo

en: e-mail
eo: retpoŝto
