Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: user
eu: erabiltzailea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Question
eu: Galdera

en: Empty
eu: Hutsik

en: e-mail
eu: e-posta
