Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: View
gl: Ver

en: Question
gl: Pregunta

en: Hourly threshold
gl: Limiar por hora

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Empty
gl: Valeiro

en: e-mail
gl: correo-e
