Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Empty
ka: ცარიელი

en: e-mail
ka: ელ. ფოსტა
