Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ
