Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Empty
mn: Хоосон
