Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Next
nn: Neste

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Answer
nn: Svar

en: Hourly threshold
nn: Terskel per time

en: Empty
nn: Tom
