Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet
