Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Next
cs: Další

en: user
cs: uživatel

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: View
cs: Zobrazit

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Hourly threshold
cs: Hodinový limit

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Empty
cs: Prázdný

en: Password reset
cs: Reset hesla

en: No questions found.
cs: Nebyla nalezena žádná otázka.
