Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: user
cy: defnyddiwr

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: View
cy: Gweld

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Hourly threshold
cy: Trothwy bob awr

en: Empty
cy: Gwag

en: e-mail
cy: e-bost
