Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: View
dz: སྟོན་

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Hourly threshold
dz: ཆུ་ཚོད་རེ་བཞིན་གྱི་་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: e-mail
dz: གློག་འཕྲིན།
