Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Next
hu: Következő

en: user
hu: felhasználó

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Password
hu: Jelszó

en: View
hu: Megtekintés

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Hourly threshold
hu: Óránkénti korlátozás

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Empty
hu: Üres

en: No questions found.
hu: Nincsenek kérdések

en: Regular expressions
hu: Reguláris kifejezések

en: PHP regular expressions
hu: PHP reguláris kifejezések
