Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Next
is: Næsta

en: user
is: notandi

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Use count
is: Notkun

en: Password
is: Lykilorð

en: View
is: Skoða

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Hourly threshold
is: Þröskuldur á klukkustund

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Empty
is: Tóm

en: e-mail
is: netfang
