Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: user
mr: सदस्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Use count
mr: उपयोगकर्त्यांची संख्या

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: View
mr: बघा

en: Question
mr: प्रश्न

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: e-mail
mr: विरोप (ईमेल)
