Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: View
my: မြင်ကွင်း
