Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: View
ne: दृश्य

en: Question
ne: प्रश्न
