Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ
