Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: user
ta: பயனர்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Use count
ta: பயன்பாட்டு எண்ணிக்கை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: View
ta: பார்

en: Question
ta: கேள்வி

en: Empty
ta: காலி

en: e-mail
ta: மின்னஞ்சல்
