Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: user
th: ผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: View
th: ดู

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: e-mail
th: อีเมล
