Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: user
ug: ئەزا

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Hourly threshold
ug: سائەتلىك چەكلىمىسى
