Password reset (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: View
bg: Прегледай

en: Question
bg: Въпрос

en: Hourly threshold
bg: Часови праг

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Empty
bg: Празно

en: e-mail
bg: имейл
