Password reset (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Next
br: Da heul

en: user
br: implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: View
br: Gwel
