Password reset (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Next
ca: Següent

en: user
ca: usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Password
ca: Contrasenya

en: View
ca: Mostra

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Hourly threshold
ca: Llindar per hores

en: Empty
ca: Buit

en: e-mail
ca: correu electrònic
