Password reset (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: user
es: usuario

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Use count
es: Recuento de uso

en: Password
es: Contraseña

en: View
es: Ver

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Hourly threshold
es: Umbral horario

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Empty
es: Vacío

en: Case sensitivity
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: e-mail
es: correo electrónico

en: Password reset
es: Recuperar contraseña

en: Security question
es: Pregunta de seguridad

en: Choose the question that you would like asked.
es: Seleccione la pregunta que desea responder.

en: Type the answer to the question you have chosen.
es: Escriba la respuesta a la pregunta seleccionada.

en: No questions found.
es: No hay preguntas.

en: Regular expressions
es: Expresiones regulares
