Password reset (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: user
fr: utilisateur

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Use count
fr: Nombre d'utilisations

en: Password
fr: Mot de passe

en: View
fr: Voir

en: Answer
fr: Réponse

en: Hourly threshold
fr: Seuil horaire

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Empty
fr: Vide

en: Case sensitivity
fr: Sensible à la casse

en: e-mail
fr: courriel

en: Password reset
fr: Réinitialisation du mot de passe

en: Add question
fr: Ajouter une question

en: No questions found.
fr: Aucune question trouvée.
