Password reset (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: View
gu: જુઓ
