Password reset (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: e-mail
kn: ಇ-ಅಂಚೆ
