Password reset (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: View
ku: پیشاندان

en: Question
ku: پرسیار

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: e-mail
ku: ئیمێل
