Password reset (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Hourly threshold
lt: Valandinis slenkstis

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Empty
lt: Tuščia

en: e-mail
lt: el. paštas
