Password reset (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Password
lv: Parole

en: View
lv: Skatīt

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Hourly threshold
lv: Stundas limits

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Empty
lv: Tukšs

en: e-mail
lv: e-pasts
