Password reset (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
