Password reset (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Next
ro: Următor

en: user
ro: utilizator

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Use count
ro: Număr de utilizări

en: Password
ro: Parolă

en: View
ro: Afișează

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Hourly threshold
ro: Prag orar

en: Empty
ro: Gol
