Password reset (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: View
sl: Prikaži

en: Question
sl: Vprašanje

en: Hourly threshold
sl: Urna omejitev

en: e-mail
sl: e-pošta
