Password reset (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: user
sr: корисник

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: View
sr: Преглед
