Password reset (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: user
te: వాడుకరి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: View
te: చూడు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి
