Password reset (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Password
uk: Пароль

en: View
uk: Перегляд

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Hourly threshold
uk: Обмеження в годину

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Empty
uk: Порожньо

en: Case sensitivity
uk: Чутливість до регістру

en: e-mail
uk: ел.адреса

en: No questions found.
uk: Питань не виявлене.

en: Are you sure you want to delete %question?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %question?
