Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Password
az: Parol

en: View
az: Görünüş

en: Empty
az: Boş
