Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Empty
bo: སྟོང་པ
