Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: View
fa: مشاهده

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Hourly threshold
fa: آستانه زمانی

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Empty
fa: خالی

en: e-mail
fa: پست الکترونیک

en: No questions found.
fa: سوالی یافت نشد.
