Password reset (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Password
he: סיסמה

en: View
he: צפיה

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Hourly threshold
he: סף הודעות מותרות בשעה

en: Empty
he: ריק

en: e-mail
he: דוא"ל
