Password reset (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Password
hr: Lozinka

en: View
hr: Pregled

en: Question
hr: Pitanje

en: Hourly threshold
hr: Vremenski prag

en: Empty
hr: Prazno

en: e-mail
hr: e-mail adresa
