Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: user
ja: ユーザー

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Use count
ja: 使用回数

en: Password
ja: パスワード

en: View
ja: ビュー

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: Hourly threshold
ja: 時間単位のしきい値

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Empty
ja: 空

en: Case sensitivity
ja: 大文字と小文字を区別する

en: e-mail
ja: メールアドレス

en: No questions found.
ja: 問題が見つかりません。

en: Enter your current password to change the %pass.
ja: %passを変更するため現在のパスワードを入力してください。

en: Enter your current password to change the %pass or %mail.
ja: %passか%mailを変更するため現在のパスワードを入力してください。

en: Enter your current password to change the %pass or %reset.
ja: %passか%resetを変更するため現在のパスワードを入力してください。

en: Enter your current password to change the %pass, %mail or %reset.
ja: %passか%mailか%resetを変更するため現在のパスワードを入力してください。
