Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Question
jv: Pitakonan

en: Empty
jv: Kosong
