Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Next
no: Neste

en: user
no: bruker

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Cancel
no: Avbryt

en: Edit
no: Rediger

en: Use count
no: Antall ganger brukt

en: View
no: Vis

en: Question
no: Spørsmål

en: Answer
no: Svar

en: Hourly threshold
no: Terskelverdi pr. time
