Password reset (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Password
nl: Wachtwoord

en: View
nl: Weergeven

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Hourly threshold
nl: Maximum per uur

en: Click here
nl: Klik hier

en: Empty
nl: Leeg

en: Case sensitivity
nl: Hoofdlettergevoeligheid

en: e-mail
nl: e-mailadres

en: Password reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: No questions found.
nl: Geen vragen gevonden.
