Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: user
pt: utilizador

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Use count
pt: Nº de Utilizações

en: View
pt: Mostrar

en: Question
pt: Questão

en: Answer
pt: Resposta

en: Hourly threshold
pt: Máximo por hora

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Empty
pt: Vazio

en: e-mail
pt: email
