Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: user
sv: användare

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Use count
sv: Antal använd

en: View
sv: Visa

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Hourly threshold
sv: Tröskelvärde per timme

en: Password reset
sv: Återställ lösenord

en: No questions found.
sv: Ingra frågor funna.
