Password reset (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: user
ur: صارف

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Use count
ur: استعمال شدہ کی تعداد

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: View
ur: مشاہدہ کریں
