Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Block
ja: ブロック

en: Security
ja: セキュリティー

en: Ignore
ja: 無視

en: Threshold
ja: しきい値

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Policies
ja: ポリシー
